Špenglera derbijā Davosa trešajā periodā gūst trīs vārtus

Špenglera kausa izcīņā šovakar “Katīni” apakšgrupā spēli aizvadīja laukuma saimnieki HC “Davos”, kas tikās ar Kanādas izlasi. Īpaša spēle šovakar bija Davosas kluba galvenajam treneriem Džošam Holdenam, kurš kopumā Špenglera kausā spēlējis 20 reizes, bet pērn bija Kanādas izlases galvenā trenera asistents.

Aizraujošā derbijā uzvaru ar rezultātu 4:3 izcīnīja Davosas kluba hokejisti. Jāpiebilst, ka pirms trešā perioda Davosa bija iedzinējos ar 1:3, bet pēdējā periodā Šveices komanda guva trīs vārtus.

Mača rezultātu pirmajā periodā Kanādai atklāja Džošs Džūris, bet Henriks Hāpala otrā perioda vidū panāca 1:1. Pēc neilga laika kanādieši atbildēja ar diviem gūtiem vārtiem – vispirms precīzs bija Maikls Džolijs, bet pēc īsa brīža Džons Kvenevils.

Trešajā trešdaļā Davosas klubs sāka atspēlešanos. Vispirms Mihaels Fora guva otros vārtus, bet Kanāda veica vārtsarga maiņu. Trešdaļas vidū meistarību vārtu priekšā nodemonstrēja pieredzējušais Andreass Ambīls, panākot 3:3, bet punktu spēlei ar ceturtajiem vārtiem pretuzbrukumā pielika Kalle Andersons.

Uzvara ļāva Davosas klubam “Katīni” apakšgrupā ieņemt pirmo vietu un automātiski kvalificēties pusfinālam, savukārt Kanādas izlase palika otrajā vietā. Trešo vietu pēc priekšsacīkstēm ieņēma Gēteborgas “Frolunda” hokejisti.