Somija “sausā” sagrauj Šveici, Čehija iemet piecas ripas Zviedrijai (VIDEO)

Šodien Somijas pilsētā Tamperē sākās pirmais Eirotūres posms – “Karjala Cup“.

Mājiniece Somija ar rezultātu 4:0 (2:0, 0:0, 2:0) sagrāva Šveices izlasi.

Pirmajā periodā Janne Kuokanens un Anti Suomela ar 10 minūšu atstarpi izcēlās pa vārtu guvumam. Otrās trešdaļas vidū Otto Leskinens saķērās ar šveicieti Tanneru Rišārdu, abiem saņemot pa divu minūšu sodam.

Trešajā periodā Suomela guva vēl divus vārtus, sasniedzot Hat-trick.

Somijas vārtus sargāja Kristians Heljanko, tiekot galā ar visiem 25 metieniem. Šveices vārtu drošība tika uzticēta pieredzējušajam Reto Berram, atvairot 16 no 20 metienus.

Otrajā spēlē Čehijas izlase ar 5:2 (4:0, 1:1, 0:1) uzveica Zviedrijas hokejistus.

Pirmo periodu aktīvi aizvadīja Čehijas hokejisti, gūstot četrus bezatbildes vārtus. Otrajā minūtē Radans Lencs atklāja rezultātu. Divas ar pusi minūtes vēlāk Dāvids Tomašeks dubultoja pārsvaru. Perioda vidū Jakubs Fleks panāca 3:0. Pēc piecām minūtēm Lukašs Sedlāks iemeta ceturto ripu zviedru vārtos, pēc kā Karlu Lindbomu vārtos nomainīja Līnuss Soderstrems.

Otrās trešdaļas devītajā minūtē Tims Heds vienus vārtus spēja atgūt, taču ātri vien Čehija atgrieza četru vārtu pārsvaru, šoreiz precīzam esot Ādamam Kubikam. Trešajā periodā Viktors Ejdsels iemeta otros Zviedrijas vārtus un uzstādīja mača gala rezultātu.

Čehijas vārtsargs Jakubs Maleks tika galā ar 26 no 28 metieniem. Zviedrijas vārtos spēli sākušais Karls Lindboms atvairīja sešus no desmit raidījumiem, taču viņa vietu ieņēmušais Līnuss Soderstrems atvairīja 24 no 25 metienus.

Rītdien, 10. novembrī, komandas nespēlēs, taču 11. novembrī Zviedrija spēkosies ar Šveici, taču Somija pret Čehiju.