Slovākija pārspēj turnīra mājiniekus, taču izlaiž 1. vietu

Slovākijas izlase izcīnīja uzvaru Vācijas pilsētā Landshūtē notiekošajā turnīra “Deutschland Cup” spēlē.

Šodienas mačā Slovākijas hokejisti ar rezultātu 2:1 (1:0, 0:0, 1:1) apspēlēja Vācijas izlasi.

Nedaudz vairāk kā minūti pēc starta iemetiena Matejs Kašiks atklāja rezultātu, izvirzot slovākus vadībā.

41 minūti vēlāk Lukašs Cingels realizēja vairākumu un dubultoja slovāku pārsvaru. Trešā perioda 16. minūtē Leo Pfēderls vienus vārtus atguva.

Dienas pirmajā spēlē Dānija sagrāva Austriju (6:1).

Vācijas izlase ar sešiem punktiem trīs spēlēs izcīnīja 1. vietu turnīrā. Pa sešiem punktiem sakrāja arī Slovākija un Dānija, sadalot 2. un 3. vietu. Pēdējā, 4. vietā ierindojās uzvaras neizcīnijusī Austrija.

Decembrī Slovākija uzņems “Kaufland Cup”, kurā bez mājiniekiem piedalīsies arī Latvijas un Norvēģijas izlases.