Dānija “Deutschland Cup” salīdzinoši viegli apspēlē Austriju

Vācijas pilsētā Landshūtē notiekošajā turnīrā “Deutschland Cup” šodien pie pārliecinošas uzvaras tika Dānijas valstsvienība.

Dānijas hokejisti turnīra noslēdzošajā dienā tikās ar Austrijas izlasi un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 6:1.

Pirmajā periodā dāņi guva divus vārtus, otrajā trešdaļā tika gūti arī divi vārti, bet spēles noslēdzošajā periodā Dānijas izlase panāca 6:0, un tikai pašās spēles beigās Austrijai izdevās pirmo reizi mačā pārspēt Dānijas izlases vārtsargu.

Ar trīs rezultatīvām piespēlēm aizvadītajā mačā atzīmējās Dānijas izlases 18 gadus vecais uzbrucējs Oskars Fiskers Molgārds. Viņš bija arī Dānijas izlases rezultatīvākais spēlētājs mačā.

Dienas otrajā mačā laukuma saimnieki vācieši tiksies ar Slovākijas hokejistiem.

Patlaban līdere turnīrā ar sešiem punktiem ir Vācijas izlase, bet dāņi ar sešiem punktiem ieņem otro vietu. Trešajā vietā ar trīs punktiem ir slovāki, bet dāņi turnīru noslēdza ceturtajā vietā, neizcīnot nevienu punktu.