Roķim trīs punkti, ”Zemgale/LLU” nespēj izglābties pret ”Kiekko-Vantaa” (VIDEO)

Septīto zaudējumu pēdējās astoņās spēlēs Somijas pēc spēka otrajā līgā (Mestis) šovakar piedzīvoja Arta Ābola vadītā “Zemgale/LLU”, kas mājās ļoti rezultatīvā cīņā ar 4:6 (1:3, 1:3, 2:0) piekāpās vienai no līgas līderēm ”Kiekko-Vantaa”.

Miko Luoto jau sestajā minūtē izvirzīja viesus vadībā (1:0), bet jau pēc 54 sekundēm Kristaps Roķis panāca izlīdzinājumu – 1:1. Pirmā perioda turpinājums gan ”Zemgale/LLU” nebija veiksmīgs – 12. minūtē Jako Kusisto atguva ”Kiekko-Vantaa” vadību, bet divas ar pusi minūtes pirms pārtraukuma Mikaels Menna viesiem jau panāca divu vārtu pārsvaru (3:1).

Pirms otrā perioda sākuma Ābols nolēma veikt vārtsargu nomaiņu, Ērika Vītola vietā laukumā sūtot Markusu Bajarunu Galeju. Vārtsargu maiņa gan nedeva cerēto rezultātu. Juso Fagerstorms otrās trešdaļas ievadā panāca 4:1, bet pamatlaika vidū, otros vārtus mačā gūstot Kusisto, ”Kiekko-Vantaa” vēl vairāk nostiprināja savu pārsvaru – 5:1.

36. minūtē Daniels Andersons jelgavniekiem vienus vārtus atguva (2:5), bet pēc nedaudz vairāk nekā divām minūtēm Kusisto noformēja sev Hat-trick un atjaunoja viesiem četru vārtu pārsvaru – 6:2. Gustavs Krūmiņš 46. minūtē samazināja rezultāta starpību līdz trīs ripu deficītam (3:6), bet 52. minūtē Artūrs Karaša, realizējot skaitlisko vairākumu, panāca jau 4:6.

Ābola vadītajai komandai tuvāk pietuvoties pretiniekiem gan nebija pa spēkam un nācās samierināties ar zaudējumu. ”Zemgale/LLU” rindās šovakar lielisku maču aizvadīja Kristaps Roķis, kurš izcēlās ar gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm.

Atgādināsim, ka abas komandas savā starpā tikās otro dienu pēc kārtas. Vakar jelgavnieki svinēja uzvaru ar 3:1 un pārtrauca sešu zaudējumu sēriju. Ar 16 punktiem 16 spēlēs Ābola vadītā komanda ieņem vien 12. vietu Mestis kopvērtējumā 14 komandu konkurencē.

Nākamās spēles ”Zemgale/LLU” Mestis paredzētas 2. un 3. decembrī, kad savā laukumā būs jāuzņem ceturtajā vietā esošo IPK.

Autors: Rainers Rogs Avots: Mestis