Vītola fantastiskais sniegums palīdz ”Zemgale/LLU” pārtraukt sešu zaudējumu sēriju (VIDEO)

Sešu zaudējumu sēriju Somijas pēc spēka otrajā līgā (Mestis) šovakar pārtrauca Arta Ābola vadītā “Zemgale/LLU”, kas mājās ar 3:1 (1:0, 0:0, 2:1) pārspēja vienu no turnīra līderēm ”Kiekko-Vantaa”.

Ričards Bernhards jau 12. minūtē izvirzīja ”Zemgale/LLU” vadībā (1:0), bet pēc tam ilgu laiku rezultāts uz tablo saglabājās nemainīgs. 47. minūtē Matiass Lāksonens pārspēja Ēriku Vītolu un panāca uz tablo līdzsvaru – 1:1.

Pēdējais vārds mačā gan piederēja jelgavniekiem. ”Zemgale/LLU” debitants Pēteris Purmalis 53. minūtē atguva mājiniekiem vadību (2:1), bet 22 sekundes pirms pamatlaika beigām Roberts Baranovskis ar metienu tukšos vārtos panāca 3:1 un pielika spēlei punktu.

Ēriks Vītols atvairīja 45 no 46 pretinieku izdarītajiem metieniem. Savukārt Purmalis savā debijas mačā atzīmējās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli.

Jelgavnieki ar 15 spēlēs izcīnītiem 16 punktiem ieņem vien 12. vietu Mestis kopvērtējumā 14 komandu konkurencē.

Rītdien (pulksten 16:00) abas komandas mērosies ar spēkiem atkārtoti.

Autors: Rainers Rogs Avots: Mestis