Principiālā kaimiņu duelī zviedri Tamperē uzvar somus

Šodien Somijas pilsētā Tamperē “Karjala Cup“ turnīra ietvaros pēdējā spēlē Somijas izlase tikās ar Zviedrijas valstsvienību.

Uzvaru ar rezultātu 4:2 izcīnīja Zviedrijas hokejisti, kuri “Euro Hockey Tour” posmā ar sešiem punktiem ieņēma otro vietu, bet somi ar trīs punktiem palika trešajā vietā.

Somi pirmajā trešdaļā izvirzījās vadībā, bet zviedri atbildēja ar diviem vārtu guvumiem, panākot 2:1. Otrajā trešdaļā zviedri guva vēl divus vārtus un panāca 4:1, bet mača noslēdzošajā periodā somi rezultāta starpību samazināja.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais hokejists ar diviem gūtiem vārtiem bija pieredzējušais uzbrucējs Mario Kempe.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka par posma uzvarētājiem kļuva Čehijas hokejisti, kuri ar 1:0 pārspēja Šveices hokejistus.