Čehi “Karjala Cup” turnīrā izcīna pirmo vietu (VIDEO)

Šodien Somijas pilsētā Tamperē “Karjala Cup“ turnīra ietvaros Čehijas izlase tikās ar Šveices valstsvienību.

Uzvaru ar minimālu rezultātu 1:0 izcīnija Čehijas izlase, kura vienīgos vārtus guva pirmās trešdaļas 18. minūtē, kad vairākumā precīzs bija Radans Lencs.

Čehijas hokejistiem šis bija trešais panākums “Karjala Cup” posmā, līdz ar to neatkarīgi no dienas otras spēles iznākuma, čehi posmu ar deviņiem punktiem noslēdza pirmajā vietā.

Atgādināsim, ka turnīra pirmajā dienā Čehijas izlase ar 5:2 pārspēja Zviedriju, bet vakar ar 7:3 tika uzvarēta Somijas valstsvienība.

Dienas otrajā spēlē savā starpā tiksies mājinieki somi un Zviedrijas hokejisti. Spēles uzvarētājs turnīrā ierindosies otrajā vietā, bet zaudētāts – trešajā.

Iepriekšējo reizi abas izlases tikās šī gada maijā pasaules čempionātā, kad zviedri bija pārāki pēcspēles metienos ar 2:1.