Polijas un Austrijas izlašu spēlē vienīgie vārti tiek gūti 63. minūtē (VIDEO)

Šodien Austrijas pilsētā Klāgenfurtā tika aizvadīta otrā “Osterreich Cup” turnīra diena ar četru valstvienību dalību.

Dienas pirmajā mačā Itālijas izlase ar rezultātu 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) apspēlēja Ungārijas hokejistus.

Spēles 16. minūtē Džovanni Morīni atklāja rezultātu. 41 minūti vēlāk Paskāls Bruners dubultoja pārsvaru un uzstādīja mača gala rezultātu.

Otrajā spēlē mājiniece Austrijas izlase sīvā cīņā minimāli apspēlēja Polijas valstsvienību ar 1:0 (0:0, 0:0, 0:0, 1:0) papildlaikā.

Vienīgie spēles vārti tika gūti papildlaikā, kad 63. minūtē Bendžamins Baumgartners atnesa austriešiem uzvaru.

Pēc divām turnīra dienām pirmo vietu ar 6 punktiem ieņem mājiniece Austrija, otrajā vietā ierindojusies Polija ar 4 punktiem, 3. vietā ar trīs punktiem Itālija, bet tabulu noslēdz Ungārija, kas pie punktiem nav tikusi.

Turnīra noslēdzošajā dienā Polija spēkosies ar Ungāriju, bet Itālija krustos nūjas ar mājinieci Austriju.