Polija Baltijas kausa spēlē sagrauj Igauniju

Baltijas kausa izcīņas mačā mājiniece Polijas izlase ar 7:3 (2:1, 3:0, 2:1) sagrāva Igaunijas hokejistus.

Maču aktīvi iesāka Polijas hokejisti, vien minūti un 23 sekundes kopš spēles sākuma atklājot rezultātu. Tam sekoja vēl viens poļu vārtu guvums. 18. minūtē Roberts Roba vairākumā samazināja rezultāta starpību.

Otrā perioda sākumā Bartlomejs Ježorskis guva divus vārtus pēc kārtas, panākot 4:1. Divas minūtes vēlāk Filips Komorskis vēl palielināja poļu pārsvaru. Trešajā trešdaļā komandas apmainījās pa diviem vārtu guvumiem, nonākot pie gala rezultāta 7:3.

Jau ziņojām, ka otrajā dienas Baltijas kausa spēlē Latvijas U-20 izlase ar 6:4 pārspēja lietuviešus.

Rītdien, 10. novembrī, plkst. 17.30 Igaunija spēkosies ar Lietuvu, taču vakara mačā, plkst. 21.00, nūjas krustos Polijas un Latvijas junioru hokejisti.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Polski Hokej