Latvijas U-20 izlase rezultatīvā spēlē pieveic kaimiņus no Lietuvas

Latvijas U-20 hokeja izlase šodien aizvadīja pirmo maču Baltijas kausa izcīņā, cīnoties pret kaimiņiem no Lietuvas. Ar rezultātu 6:4 (2:1, 2:3, 2:0) pārāka izrādījās Latvijas U-20 izlase.

Latvija rezultātu atklāja jau 1:33 pēc starta iemetiena, kad precīzs bija Kevins Strādnieks. Piecas minūtes vēlāk lietuvietis Paulijs Gintautas panāca izlīdzinājumu. Nedaudz vairāk kā minūti līdz pirmā perioda beigām, Strādnieks atgrieza Latvijai vienu vārtu pārsvaru, iemetot savu otro golu spēlē.

Otrajā trešdaļā komandas parādīja rezultatīvu hokeju, kopā iemetot piecus vārtus. Trešajā minūtē 11 sekunžu laikā latvieši guva divus vārtus, atzīmējoties Darelam Uļjanskim un Emīlam Veckaktiņam. Pēc tam sekoja trīs Lietuvas bezatbildes vārti, kuri tika gūti četru minūšu laikā.

Trešā perioda 10. minūtē Veckaktiņš realizēja vairākumu, gūstot otros vārtus spēlē. Punktu mačam 58. minūtē pielika Leo Čabuļa precīzais metiens.

Jau rītdien, 10. novembrī, Arta Ābola padotie plkst. 21.00 pēc Latvijas laika spēkosies ar Polijas nacionālo komandu, kas nākamgad cīnīsies pasaules čempionāta Elites divīzijā.