Petrovičam divi vārti, ”Zemgale/LLU” izcīna otro uzvaru pēc kārtas (VIDEO)

Otro panākumu pēc kārtas Somijas pēc spēka otrajā līgā (Mestis) izcīnījusi Arta Ābola vadītā “Zemgale/LLU”, kas šovakar, noslēdzot pirmo izbraukumu Somijā, ar 4:2 (0:0, 2:2, 2:0) apspēlēja Forsas “Palloseura”.

Ričards Bernhards otrā perioda 14. sekundē atklāja mača rezultātu, izvirzot ”Zemgale/LLU vadībā, taču Ābola vadītās komandas prieki nebija ilgi. 31 sekundi pēc Bernharda gūtajiem vārtiem ”Palloseura” panāca 1:1, precīzam esot Ēmeli Maki, bet 32. minūtē Samuli Altonens jau izvirzīja mājiniekus vadībā (2:1).

Tiesa arī ”Palloseura” vadībā neatradās ilgu laiku – Gustavs Millers pēc 68 sekundēm panāca 2:2. Ilgu laiku uz tablo saglabājās neizšķirts. 54. minūtē Roberts Petrovičs realizēja skaitlisko vairākumu un atguva jelgavniekiem vadību (3:2), bet 59. minūtē Petrovičs, izceļoties otro reiz mačā, panāca ”Zemgale/LLU” divu ripu pārsvaru – 4:2.

Uzvarētāju rindās trīs (1+2) rezultativitātes punktus sakrāja Millers, bet Petrovičs atzīmējās ar diviem gūtiem vārtiem. Tikmēr veiksmīgu debiju Mestis līgā piedzīvoja Mariuss Bajaruns Galejs, kurš atvairīja 31 no 33 pretinieku izdarītajiem metieniem.

Abas komandas savā starpā tikās otro dienu pēc kārtas. Atgādināsim, ka vakar jelgavnieki arī bija pārāki, svinot uzvaru pēcspēles metienu sērijā ar 3:2. Pirms vakardienas mača Ābola vadītā komandai bija piedzīvojusi četrus zaudējumus pēc kārtas.

Ar astoņās spēlēs izcīnītiem 11 punktiem ”Zemgale/LLU” šobrīd ieņem septīto vietu Mestis kopvērtējumā. Nākamie mači jelgavniekiem Somijas pēc spēka otrajā līgā paredzēti 21. un 22. oktobrī.

Autors: Rainers Rogs Avots: Mestis