Pardubices kluba pārstāvis par problēmām, spēlējot Čempionu līgā

Čehijas Ekstralīgas kluba Pardubices “Dynamo” preses sekretārs Jans Moriecs dalījies pārdomās par spēlēšanu Čempionu hokeja līgā, sakot, ka brīžiem prasību izpildīšana no turnīra rīkotājiem ir apgrūtinoša, vēsta “Hokej.cz”.

Pardubices komanda šosezon sasniegusi Čempionu līgas 1/8 finālu, pirmajā spēlē viesos ar 3:1 uzvarot Tamperes “Ilves”. Šovakar klubs mājās aizvadīs atbildes spēli.

“Šajā sezonā Pardubices kluba budžets sasniedza 300 miljonu kronu, kas salīdzinājumā ar futbola klubiem ir diezgan liela summa. Aptuveni šādu pašu summu klubam vajag dalībai Eiropas citās sacensībās [“Dynamo” spēlē gan Čempionu līgā, gan šosezon decembrī piedalīsies arī Špenglera kausā – M.L.].

Resursi Čempionu līgai veido ievērojuma daļu, un arī spēlētāju algas ir budžeta nozīmīga sastāvdaļa. Sakarā ar dalību Čempionu līgā, mums ir gana plašs spēlētāju loks.

Jāpiebilst, ka nav viegli piesaistīt sponsoru finansējumu, jo Čempionu līgā no mārketinga kompānijas “Infront” ir noteikti ierobežojumi attiecībā uz dažādām sponsoru aktivitātēm. Mums nav daudz iespēju izvietot reklāmdevēju logo,” teic Moriecs.

“Dynamo” pārstāvis arī norāda, ka stingri noteikumi ir ne tikai uz logo izvietošanu, bet arī uz konkrēta ekipējuma lietošanu.

“Mums jārisina daudz jautājumu, piemēram, reklāmas pārlīmēšana uz bortiem, kā arī programmas iestatīšana uz arēnas kuba. Tas nav viegli. Savukārt ledus sagatavošanai nepieciešamas divas līdz trīs dienas. Mums jāiziet cauri visai arēnai un jānomaina logo visās vietās,” teic Moriecs, kurš norāda, ka arī spēlētāju ekipējums ir pakļauts konkrētam zīmolam, līdz ar to nedrīkst izmantot cita uzņēmuma ekipējumu.

 

Autors: Mārtiņš Lācis

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)