Pardubice Špenglera kausā nodrošina vietu pusfinālā

Špenglera kausa izcīņas trešās dienas pirmajā spēlē pie uzvaras tikas viena no Čehijas spēcīgākajām vienībām Pardubices “Dynamo”.

Pardubices kluba hokejisti “Torriani” apakšgrupas spēlē tikās ar Kuopio “Kalpa” komandu un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 2:1.

Aizvadītajā mačā pirmajos divos periodos vārti netika gūti, un izšķirošie notikumi risinājās trešajā trešdaļā. Vispirms Roberts Kousals vadībā izvirzīja Pardubices klubu, bet vairākumā Aleksi Klemetti panāca 1:1. Perioda 18. minūtē Tomašs Zohorna guva otros vārtus “Dynamo” komandā, kas vēlāk arī izrādījās uzvaru nesošie.

Pēc divām aizvadītām spēlēm Pardubices klubs ar pieciem punktiem ieņēma pirmo vietu apakšgrupā, otrie ar četriem punktiem palika “Ambri-Piotta” hokejisti, bet trešajā vietā ierindojās “Kalpa” komanda, kura palika bez punktiem.

Līdz ar pirmo vietu apakšgrupā Pardubices klubs garantēja automātisku iekļūšanu turnīra pusfinālā, savukārt otrā un trešā vieta aizvadīs 1/4 fināla spēles ar otras apakšgrupas vienībām.