“Mogo/RSU” lieliski iesāk, bet zaudē Erste Liga čempionvienībai

Kontinentālā kausa izcīņas otrās kārtas pirmajā mačā Rīgas “Mogo/RSU” šodien Rumānijas pilsētā Brašovā ar rezultātu 3:4 (2:0, 1:3, 0:0, 0:1) papildlaikā piekāpās  mājiniecei “Corona”.

12. minūtē Kārlis Bucenieks atklāja rezultātu. Septiņas minūtes vēlāk Kārlis Ozoliņš dubultoja rīdzinieku pārsvaru.

Otrās trešdaļas ievadā Artjoms Zagiduļins samazināja rezultāta starpību, taču nedaudz vēlāk tika nozīmēts bullītis uz “Corona” vārtiem, kuru Ozoliņš veiksmīgi realizēja. Pēc divām minūtēm kādreiz Rīgā un Jelgavā spēlējušais izraēlietis Dāvids Levins vienus vārtus atguva. Perioda 14. minūtē Krievijas hokejists Jevgēņijs Skačkovs izlīdzināja mača gaitu – 3:3.

Trešajā periodā rezultāts nemainījās un spēle pārgāja pagarinājumā, kur Levins ar otrajiem vārtiem spēlē atnesa uzvaru Brašovas vienībai.

“Mogo/RSU” vārtus sargāja Henrijs Ančs, atvairot 26 no 30 metieniem.

Ģirta Ankipāna vadītā komanda rītdien, 19. oktobrī, spēkosies ar Lietuvas komandu Elektrēnu “Energija”.

Dienas pirmajā spēlē “Energija” kapitulēja Ungārijas komandai Budapeštas “Ferencvarosi Torna Club”.