Latviešu pārstāvētā “Dukla” ignorē fanus un tomēr gāž galveno treneri

Slovākijas Ekstralīgas klubs Mihalovčes “Dukla” veicis galvenā trenera nomaiņu, un par jauno vadītaju kļuvis somu speciālists Tomeks Valtonens, kurš pirms dažiem gadiem jau vadīja šo klubu, informē vienība.

Hokejaziņas jau vēstīja šodien, ka “Dukla” fani publicēja vēstuli, ka iebilst pret galvenā trenera Petera Kudelkas nomaiņu. Ja klubs pieļaus šādu darbību, fani solīja boikotēt mājas spēles.

Tomēr klubs ir spēris šādu soli un apstiprinājis amatā 44 gadus veco Valtonenu. Par iemeslu šādai rīcībai kļuva kluba zaudējums aizvadītajā piektdienā ar 1:5 čempionāta vājākajai komandai. Tiesa gan, svētdien “Dukla” izbraukumā ar 2:1 pārspēja Bratislavas “Slovan”, taču komandas vadība uzskata, ka ir nepieciešamas pārmaiņas. Līdz ar Kudelkas atlaišanu amatu zaudējis arī viņa asistents Tomašs Surovijs.

Pēdējās divās sezonās Valtonens vadīja Itālijas klubu “Val Pusteria”, kas spēlē Austrijas augstākajā līgā. Šī gada 2. janvārī treneris tika atstādināts no amata.

Atgādināsim, ka “Dukla” rindā spēlē trīs latviešu hokejisti – Kaspars Daugaviņš, Kristofers Bindulis un Patriks Zabusovs.

“Dukla” ar 64 punktiem tabulā ieņem ceturto vietu.

 

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: Hkduklamichalovce.sk

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)