Kapteiņa Daugaviņa “Dukla” fani draud boikotēt mājas spēles

Slovākijas Ekstralīgas kluba Mihalovčes “Dukla” līdzjutēji publiskojuši atbalsta vēstuli komandas galvenajam trenerim Peteram Kudelkam.

“Dukla” fanu kluba publiskotā vēstule liecina, ka aktīvākie līdzjutēji nav apmierināti ar notiekošo situāciju komandā un vēlas joprojām galvenā trenera amatā redzēt Kudelku.

“Pēc pēdējām intervijām presē saprotam, ka klubā kaut kas notiek. Iespējams, tās ir baumas vai spekulācijas, ka galvenais treneris klubā ir nevēlams. Mums kā fanu klubam tas nav vienaldzīgi. Ja situācija nemainīsies un attiecības netiks uzlabotas, mēs atsakāmies apmeklēt mājas spēles. Ticam, ka atbildīgās personas saprot, kurš dara labu klubam, bet kurš tam kaitē.

Kudelka ir viens no labākajiem treneriem, kuram īsā laikā izdevās šeit kaut ko sasniegt. Spēlētāji iestājās par treneri, bet tagad ir mūsu kārta. Mēs nepiekrītam trenera atlaišanai un nosodām šādu rīcību,” citēts fanu vēstulē.

Atgādināsim, ka “Dukla” rindā spēlē trīs latviešu hokejisti – Kaspars Daugaviņš, Kristofers Bindulis un Patriks Zabusovs.

“Dukla” ar 64 punktiem tabulā ieņem ceturto vietu. Svētdien klubs izbraukumā ar 2:1 pārspēja Bratislavas “Slovan”.

 

Autors: Mārtiņš Lācis

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)