“Kurbads” apspēlē Igaunijas čempioni, brāļi Širokovi debitē

Igaunijas Coolbet hokeja līgā “Kurbads” ar 6:3 (2:2, 1:1, 3:0) mājās apspēlēja Tartu “Valk 494”.

Šī bija “Kurbada” sezonas pirmā spēle.

Mača rezultātu 4. minūtē atklāja “Valk 494” debitants Aleksejs Širokovs, kurš komandai pievienojās vien pāris dienas atpakaļ. Pāris momentus vēlāk Mārtiņš Vītoliņš panāca 1:1. Pēc piecām minūtēm Maksims Turovskis izvirzīja Tartu komandu vadībā, bet jau drīz vien Julians Misjus guva otros “Kurbads” vārtus.

Otrās trešdaļas 13. minūtē Mārcis Zembergs pirmo reizi mačā izvirzīja “Kurbads” vadībā. Trīs minūtes līdz perioda beigām, Dmitrijs Kuzņecovs panāca 3:3.

Pēc pirmajiem diviem periodiem, kad cīņa gāja vienlīdzīgi no abu komandu puses, “Kurbads” saprata, ka ir jāveic izmaiņas, un guva trīs bezatbildes vārtus. No sākuma Toms Hartmanis izvirzīja kurbadiešus vadībā, pēc tam Itālo Milbergs nostabilizēja pārākumu. Divas minūtes līdz spēles beigām Roberts Binde uzstādīja mača gala rezultātu.

Par labāko spēlētāju “Kurbads” rindās tika atzīts komandas kapteinis Toms Hartmanis.

Rītdien, 9. oktobrī, komandas tiksies atkārtoti plkst. 12.30.

“Kurbads” ar diviem punktiem ieņem pirmspēdējo 6. vietu, savukārt, “Valk 494” ar trīs punktiem pēc trīs mačiem atrodās 3. pozīcijā.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: HK "Kurbads"