Krīzes situācijā nokļuvusī Ābola komanda atlaiž galveno treneri un ģenerālmenedžeri

Zviedrijas hokeja līgas (SHL) komanda Engelholmas “Rogle BK”, kuru pārstāv latvietis Rodrigo Ābols, atlaidusi galveno treneri Kemu Ebotu un ģenerālmenedžeri Krisu Ebotu.

Jāpiebilst, ka Eboti ir dvīņubrāļi.

Kems Ebots kļuva par “Rogle BK” galveno treneri 2017./18. gada sezonas vidū. Viņš atnesa komandai divas balvas – 2021. gada SHL sudrabs un 2022. gada Čempionu hokeja līgas zelts. 2021./22. gada sezonā Ebots tika atzīts par SHL gada labāko treneri.

Kriss Ebots pievienojās Engelholmas komandai ģenerālmenedžera amatā pirms 2017./18. gada sezonas. Tieši viņš uzaicināja savu brāli pēc neveiksmīga sezonas sākuma.

“Vispirms es vēlos pateikties Krisam un Kemam par viņu apņemšanos un smago darbu klubā pavadītajā laikā. Es ļoti cienu viņus abus un esmu ļoti lepns par to, kā viņi palīdzēja attīstīt “Rogle BK”. Šāda lēmuma pieņemšana ir skumja un smaga, taču mēs uzskatām, ka tas ir pareizais ceļš klubam.

Pēdējās dienas ir bijušas izaicinājumu pilnas. Sezonu neiesākām, tā kā vēlējāmies. Tāpēc mēs uzskatām, ka bija jāveic izmaiņas,” saka kluba direktors Daniels Kohs.

Klubs arī paziņoja, ka līdz turpmākajam paziņojumam par komandas galveno treneri iecelts Rodžers Hansons, taču viņam asistēs Makss Bolins un dānis Pīters Hiršs, kurš būs atbildīgs par vārtsargiem. Tikmēr, Zviedrijas U-20 izlases ģenerālmenedžeris Hampuss Šestrēms pildīs pagaidu Engelholmas kluba ģenerālmenedžera pienākumus.

“Šobrīd, virzoties uz priekšu, darīsim visu, lai šo sezonu pagrieztu un turpinātu kluba pozitīvo attīstību. Mums ir liela pārliecība par Rodžeru, Maksu un Pīteru, kā arī Hampusu no sporta puses. Mums ir augstas ambīcijas un stingri ticam šīs komandas potenciālam,” uzskata Kohs.

“Rogle BK” ar 32 punktiem 25 spēlēs ieņem 11. vietu 14 komandu konkurencē. Komanda pēdējās piecās spēlēs izcīnījusi tikai vienu uzvaru.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Engelholmas “Rogle BK”

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)