Kontinentālā kausa mājiniecēm neveiksmes izšķirošajās spēlēs

Kontinentālā kausa izcīņas trešās kārtas trešajā mačā svētdien abu grupu mājinieces cieta neveiksmi.

E grupas spēlē Francijas pilsētā Grenoblē vietējā “Bruleurs De Loups” piekāpās Lielbritānijas komandai Kārdifas “Devils” ar 0:1 (0:0, 0:1, 0:0).

Vienīgie vārti tika gūti 22. minūtē, kad precīzs bija “Devils” hokejists Džastins Krendals.

Jau ziņojām, ka dienas pirmajā spēlē “Zemgale/LBTU” zaudēja Kazahstānas vienībai Astanas “Nomad”.

Pēc trīs spēlēm “Nomad” ar deviņiem punktiem ieņem 1. vietu. Pozīciju zemāk ar sešiem punktiem atrodās “Devils”. 3. vietā ar trīs punktiem ir “Zemgale/LBTU”, taču tabulu noslēdz mājiniece bez izcīnītiem punktiem.

F grupā, kuras spēles tika aizvadītas Itālijas pilsētā Kortīnā d’Ampeco, vietējā “SGC Hafro” rezultatīvā mačā atzina Ungārijas vienības Budapeštas “Ferencvarosi Torna Club” pārākumu ar rezultātu 4:5 (1:1, 2:0, 1:3, 1:0) papildlaikā.

“SGC Hafro” līdz spēles 47. minūtei atradās vadībā 4:1, taču budapeštieši izšķirošo 13 minūšu laikā panāca izlīdzinājumu un papildlaikā izrāva uzvaru.

Jau ziņojām, ka dienas pirmajā mačā latviešu Oskara Cibuļska un Andra Džeriņa pārstāvētā Hērningas “Blue Fox” apspēlēja Polijas komandu “GKS Katowice”.

Pirmo vietu grupā ar septiņiem punktiem izcīnīja “GKS Katowice”, Zilās lapsas ierindojās 2. vietā ar pieciem punktiem. Uzreiz aiz labāko divnieka palika Itālijas komanda Kortīnas “SGC Hafro” ar četriem punktiem, taču tabulu noslēdza Budapeštas “Ferencvarosi Torna Club”, izcīnot divus punktus.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: IIHF