Igaunijas izlase noslēdz trešo Olimpisko spēļu kvalifikācijas posmu bez uzvarām

Igaunijas hokeja izlase Polijas pilsētā Sosnovecā notiekošajā 2026. gada Olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā ar rezultātu 3:5 (0:3, 2:1, 1:1) piekāpās Ukrainas valstsvienībai.

Pirmajā periodā Ukrainas hokejisti guva trīs bezatbildes vārtus. Otrās trešdaļas sākumā Roberts Araks vienus vārtus atguva, taču ātri vien ukraiņi atgrieza trīs vārtu pārsvaru. Pēc divām minūtēm Vadims Vasjonkins iemeta otro ripu Ukrainas vārtos.

Trešajā periodā valstsvienības apmainījās ar vārtu guvumiem, nonākot pie gala rezultāta – 3:5.

Igaunijas vārtsargs Vilems-Henriks Koitmā tika galā ar 16 metieniem no 21. Tikmēr Ukrainas vārtsargs Bogdans Djačenko atvairīja 21 no 24 raidījumiem.

Igaunija cieta neveiksmes visās trīs spēlēs, iepriekš piekāpjoties Polijai (0:4) un Dienvidkorejai (2:4).

Pēc trīs mačiem Igaunija bez izcīnītiem punktiem ieņem pēdējo, 4. vietu grupā. Savukārt, Ukraina ieņēma 1. vietu, izcīnot uzvaru visās trīs spēlēs, un kvalificējās finālposmam.