Homjakovam divi vārti, ”Zemgale/LLU” Somijā vēl viena neveiksme (VIDEO)

Ceturto zaudējumu pēc kārtas Somijas pēc spēka otrajā līgā (Mestis) piedzīvojusi Optibet hokeja līgas (OHL) aizvadītās sezonas čempione “Zemgale/LLU”, kas šovakar viesos ar 2:4 (0:0, 1:2, 1:2) atzina Heinolas “Peliitat” pārākumu. Jelgavnieku rindās abus vārtus guva Artūrs Homjakovs.

Pirmajā trešdaļā nevienai no komandām neizdevās gūt vārtus, taču, neskatoties uz to, mājinieki līdz pamatlaika vidum panāca 2:0. Jūso Arola 23. minūtē atklāja mača rezultātu, bet 29.minūtē lietuviešu uzbrucējs Martinas Griņus realizēja skaitlisko vairākumu un dubultoja ”Peliitat” pārsvaru.

”Zemgale/LLU” gan nepadevās un, pateicoties Artūra Hojmakova diviem vārtu guvumiem, spēja atspēlēties. Homjakovs 35. minūtē izcēlās skaitliskajā vairākumā un samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (1:2). Savukārt trešā perioda ievadā Homjakovs sodīja pretiniekus par paviršu spēli savā aizsardzības zonā un panāca 2:2.

Pēdējais vārds mačā gan piederēja laukuma saimniekiem, kuri pēdējās trešdaļas turpinājumā guva divus bezatbildes vārtus. 52. minūtē Niklass Virtanens atguva ”Peliitat” vadību (3:2), bet 18 sekundes līdz pamatlaika beigām Markuss Lahtinens ar metienu tukšos viesu vārtos panāca 4:2 un pielika spēlei punktu.

Abām komandām šis bija otrais savstarpējais mačs divās dienās. Atgādināsim, ka vakar ”Zemgale/LLU” cieta neveiksmi ar 1:3. Ar sešās spēlēs izcīnītiem sešiem punktiem Jelgavas klubs Mestis kopvērtējumā šobrīd ieņem desmito vietu 14 komandu konkurencē.

Nākamais mačs ”Zemgales/LLU” hokejistiem Mestis čempionātā ir paredzēts 11. oktobrī.

Autors: Rainers Rogs Avots: Mestis