”Zemgale/LLU” pārtrauc sauso sēriju, taču Somijā piedzīvo trešo neveiksmi pēc kārtas

Optibet hokeja līgas (OHL) aizvadītās sezonas čempione “Zemgale/LLU” šovakar izbraukumā ar 1:3 (0:2, 1:0, 0:1) piekāpās Heinolas “Peliitat” komandai un piedzīvoja trešo zaudējumu pēc kārtas Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) regulārajā čempionātā.

”Zemgale/LLU” ļoti neveiksmīgi uzsāka maču un jau 29. sekundē nonāca iedzinēju lomā, mājinieku rindās precīzam esot Konstam Jākolam (0:1). Savukārt pirmās trešdaļas vidū Jūso Arola realizēja skaitlisko vairākumu un dubultoja ”Peliitat” pārsvaru – 2:0.

Otrā perioda sākumā Harijs Brants pēc Artūra Homjakova piespēles samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (1:2) un pārtrauca jelgavnieku ieilgušo sauso sēriju. Arta Ābola vadītā komanda nebija guvusi vārtus 143 minūtes un 59 sekundes.

Rezultāts ilgu laiku saglabājās nemainīgs. Pamatlaika izskaņā ”Zemgale/LLU” nomainīja vārtsargu Ēriku Vītolu pret sesto laukuma spēlētāju, taču vārtsarga nomaiņa nedeva cerēto rezultātu.

71 sekundi pirms pamatlaika beigām Matiass Lentamaki raidīja ripu tukšajā jelgavnieku cietoksnī un atjaunoja mājiniekiem divu vārtu pārsvaru – 3:1. Ābola vadītā komanda Mestis čempionātā piedzīvoja jau trešo zaudējumu pēc kārtas.

Ar piecās spēlēs izcīnītiem sešiem punktiem ”Zemgale/LLU” šobrīd ieņem devīto vietu Mestis kopvērtējumā. Rītdien jelgavnieki atkārtoti mērosies spēkiem ar ”Peliitat” hokejistiem.

Autors: Rainers Rogs Avots: Mestis