Homjakova Hat-trick palīdz “Zemgale/LLU” pārtraukt zaudējumu sēriju (VIDEO)

Šovakar Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) mačā Latvijas komanda HK “Zemgale/LLU” ar rezultātu 3:1 (0:0, 2:1, 1:0) viesos uzvarēja Kajānu “Hokki” vienību.

Pirmajā periodā komandas vārtus neguva, bet otrās trešdaļas astotajā minūtē Artūrs Homjakovs vairākumā atklāja mača rezultātu.

Vēlāk trešdaļā Homjakovs dubultoja jelgavnieku pārsvaru, bet 15. minūtē Ville-Valteri Mustonens vienus vārtus atguva.

Trešā mača nogriežņa otrajā minūtē Homjakovs guva trešos vārtus mačā, noformējot Hat-trick. Šo pārsvaru arī izdevās noturēt līdz beigām.

Rihards Cimermanis atvairīja 31 no 32 “Hokki” metieniem, bet Alekss Makela tika galā ar 19 no 22 “Zemgale/LLU” raidījumiem.

“Zemgale/LLU” ar 41 punktu 46 spēlēs atrodas priekšpēdējā, 13. vietā Mestis, bet “Hokki” ar 53 punktiem 47 mačos ierindojas 11. pozīcijā līgā. Jelgavnieki šajā spēlē pārtrauca četru neveiksmju sēriju.

Nākamais mačs “Zemgale/LLU” komandai mājās 7. martā plkst. 18:30 pret “FPS” vienību.