Freiberga komanda lauž līgumu ar pamatvārtsargu

Čehijas Ekstralīgas Latvijas aizsarga Ralfa Freiberga pārstāvētā Hradeckrāloves “Mountfield” komanda lauzusi līgumu ar vārtsargu Patriku Bartošaku.

Līgums lauzts pēc abpusējās vienošanās.

Par līguma laušanas iemeslu kļuvusi disciplīna, kuru Bartošaks neievēroja. Vārtsargs 24. novembrī pirms mača ar Eduarda Tralmaka pārstāvēto Kladno “Rytiri” (2:1) neieradās uz komandas treniņu un pirmsspēles sapulci, nenosaucot konkrētu iemeslu.

Medijos parādījās informācija, ka Bartošaks iekļuva ceļu satiksmes negadījumā, taču vēlāk noskaidrojās, ka tā nav patiesība. Bartošaks izlaida vairākus komandas treniņus, pārkāpjot līgumā rakstītos nosacījumus.

“Lai gan Patriks pēc mūsu domām bija viens no labākajiem vārtsargiem Ekstralīgā, šie pārkāpumi ir nepieņemami. Tas slikti atspoguļo kluba reputāciju. Tāpēc vienojāmies par līguma priekšlaicīgu laušanu. Novēlam Patrikam veiksmi turpmāk,” saka “Mountfield” ģenerālmenedžeris Alešs Kmoničeks.

Kluba vadība šobrīd intensīvi meklē jaunu vārtsargu. Skaidrību par vārtsarga līnījas papildināšanu klubs vēlētos ieviest līdz šīs nedēļas beigām. Komandā šobrīd ir divi vārtsargi – čehi Jans Lukašs (četros mačos 91,5% un 2,25) un šosezon vēl nespēlējušais Jakubs Sukups.

Bartošaks bija pārliecinošs Hradeckrāloves komandas pamatvārtsargs, stājoties vārtos 17 spēlēs, kurās izdevās atvairīt 91,9% metienu un ielaist vidēji 2,00 ripas spēlē. Pēc statistikas rādītājiem, Bartošaks ir ceturtais labākais vārtsargs līgā.

“Mountfield” ar 40 punktiem 24 cīņās ierindojas piektajā vietā Ekstralīgā.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Hradeckrāloves "Mountfield"

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)