Čempionu līga apstiprina nākamās sezonas vēl vienu klubu

Čempionu hokeja līgā apstiprināta vēl viena nākamās sezonas dalībniece, un par to kļuvusi Pardubices “Dynamo” komanda, vēsta turnīra rīkotāji.

Pardubices klubs spēlē Čehijas Ekstralīgā un ir viens no finansiāli bagātākajiem. Komandā spēlē vairāki Čehijas izlases hokejisti, un tas tiek uzskatīts par vienu no galvenajiem pretendentiem uz zelta medaļām.

Patlaban turnīra tabulā “Dynamo” ar 109 punktiem ieņem pimo vietu, bet ar 102 punktiem seko Prāgas “Sparta”.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka pirms pāris dienām par Čempionu līgas nākamās sezonas pirmo apstiprināto klubu kļuva Austrijas hokeja līgas dalībniece Klāgenfurtes “Athletic Sports Club”.

Jau ziņojām, ka šonedēļ par Čempionu līgas uzvarētājiem kļuva Ženēvas “Servette”, kas finālā savā laukumā ar 3:2 pārspēja latviešu hokejista Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo “AIK”