Čehija sīvā cīņā pārspēj Somiju, Zviedrija apspēlē Šveici

Šodien Cīrihē startēja otrais Eirotūres posms – “Swiss Ice Hockey Games“.

Čehijas izlase dienas pirmajā spēlē ar rezultātu 2:1 (0:1, 1:0, 1:0) apspēlēja Somijas izlasi.

Astotajā minūtē soms Aleksi Sārela atklāja mača rezultātu. Otrās trešdaļas sākumā Dāvids Tomāšeks panāca izlīdzinājumu. Punktu mačam pielika Ondrejs Kovārčiks, pirmoreiz spēlē izvirzot čehus vadībā.

Čehijas vārtus sargāja Dominiks Pavlāts, atvairot 19 no 20 metieniem. Somijas vārtsargs Harri Sateri tika galā ar 24 no 26 metieniem.

Otrajā mačā mājiniece Šveice ar rezultātu (0:2, 1:0, 1:2) piekāpās Zviedrijas izlasei.

16. minūtē Malte Stromvāls atklāja mača rezultātu. Vien 57 sekundes vēlāk Henriks Tēmerness dubultoja zviedru pārsvaru. Otrās trešdaļas vidū Šveices kapteinis Anderss Ambīls vienus vārtus atguva.

Trešajā periodā valstsvienības guva trīs vārtus. Piektajā minūtē Stromvāls izcēlās ar savu otro vārtu guvumu. Trešdaļas vidū Andrea Glauzers realizēja vairākumu, panākot 2:3. Visbeidzot, pirmspēdējā minūtē Lūkass Valmarks uzstādīja mača gala rezultātu, ieraidot ripu tukšos vārtos.

Zviedrijas vārtus sargāja Lars Johansons, tiekot galā ar pieciem metieniem no septiņiem, taču Šveices vārtu drošība tika uzticēta Leonardo Dženoni, kurš atvairīja 22 no 25 metieniem.

Nākamo maču komandas aizvadīs 16. decembrī, kad Somija spēkosies ar Zviedriju, bet Šveice ar Čehiju.