Bukarta “Ridera” direktors skaidro notikušā apstākļus Lahti

Čehijas Ekstralīgas kluba Vitkovices “Ridera” direktors Romans Simičeks sniedza savu viedokli par otrdien pārtraukto Čempionu līgas maču ar Lahti “Pelicans” komandu, vēsta klubs.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka otrdien sakarā ar slikto ledus kvalitāti netika pabeigta spēle starp “Ridera” un “Pelicans” vienībām Lahti arēnā. Čehijas klubs saņēma tehnisko uzvaru ar 3:0.

“Runa nav tikai par vienu caurumu ledū. Pēc nospēlētām 12 minūtēm visa ledus virsma, īpaši vietās, kur atrodas iemetiena apļi, bija sliktā stāvoklī. Runa ir par spēlētāju drošību. Dažu minūšu laikā kritienus piedzīvoja gan spēlētāji, gan tiesneši,” izteicās “Ridera” direktors.

“Sākumā tiesneši mazās bedres aizlēja ar ūdeni, bet pēc tam sāka arī risināt problēmas ap iemetiena laukuma apļiem, taču tas problēmu tikai pasliktināja, jo uz ledus parādījās lieli izciļņi. No Lahti kluba puses redzēju lielas pūles, lai ledu sagatavotu mača turpināšanai, tomēr pēc divu stundu gaidīšanas visas iesaistītās puses secināja, ka uz šāda ledus spēlēt nav droši.”

Abas vienības atbildes spēli aizvadīs nākam otrdien Ostravas ledus arēnā.

 

 

 

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: Hc-vitkovice.cz

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)