Bukarta klubs risina problēmas: Tiek piesaistīts sporta menedžeris

Uzbrucēja Roberta Bukarta pārstāvētā Vitkovices “Ridera” komanda treneru korpusam piesaistījusi kluba sporta menedžeri Romānu Šimičeku, vēsta klubs.

Čehijas Ekstralīgā Ostravā bāzētais klubs turnīrā tabulā ar septiņiem punktiem atrodas pēdējā, 14. vietā. Klubs, kas ir viena no līgas spēcīgākajām vienībām, deviņās spēlēs izcīnījusi tikai vienu uzvaru pamatlaikā. Pēdējās divās spēlēs piedzīvoti zaudējumi.

Lai uzlabotu rezultātus, klubs piesaistījis ne tikai savu sporta menedžeri, bet arī U-20 komandas līdzšinējo galveno treneri Pāvelu Trnku. Komandu joprojām turpinās vadīt esošais galvenais treneris Miloš Holans. Savukārt uz U-20 komandu rotācijas kārtībā nosūtīts Radeks Filips.

Kluba īpašnieks Aleš Pavliks uzsvēra, ka galvenajam trenerim joprojām uzticas, taču pēc svētdien piedzīvotā zaudējuma ar 0:1 Plzeņas komandai viņš secināja, ka nepieciešamas izmaiņas. Pavliks norādīja, ka tuvākie rezultāti parādīs, vai komandas iekšienē sekos vēl kādi citi līdzīgi lēmumi.

Bukarts astoņās spēlēs šosezon guvis trīs vārtus, savukārt aizvadītajā sezonā regulārajā čempionātā bija precīzs 21 reizi.

 

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: Hc-vitkovice.cz

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)