Austrijas un Polijas izlases samet pa trīs vārtiem pārbaudes turnīrā

Šodien Austrijas pilsētā Klāgenfurtā startēja “Osterreich Cup” ar četru valstvienību dalību.

Dienas pirmajā mačā Polijas izlase ar rezultātu 3:1 (0:1, 2:0, 1:0) uzveica Itālijas hokejistus.

Pirmā perioda sākumā Alberto Kolli izvirzīja itāļus vadībā. 21 minūti vēlāk Bartlomejs Ježorskis panāca izlīdzinājumu, taču otrās trešdaļas beigās vadībā nonāca poļi, pēc precīza Patrika Krežoleka raidījuma.

Vien minūti un sekundi līdz finālsirēnai, Kristiāns Dzjubinskis ieraidīja ripu tukšos itāļu vārtos un uzstādīja mača gala rezultātu.

Mājiniece Austrijas izlase vakara mačā ar rezultātu 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) uzvarēja Ungārijas valstsvienību.

Spēles rezultātu 13. minūtē atklāja austrietis Olivers Ēhermans. Trešā perioda sākumā Emīls Romigs panāca 2:0. Taču 19 minūtes vēlāk, ar metienu tukšos vārtos, Lukass Kainzs pielika punktu.

Rītdien, 15. decembrī, Austrija spēkosies ar Poliju, taču Ungārija krustos nūjas ar Itāliju.