Ābols par Kontinentālo kausu: Mēs spēlējām pret profesionālām komandām

“Zemgale/LBTU” galvenais treneris Artis Ābols portālam “Lsm.lv” sniedzis komentāru par aizvadīto Kontinentālā kausa trešo posmu.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka Latvijas čempionvienība “Zemgale/LBTU” aizvadītajā nedēļā Kontinentālā kausa trešā posma E grupā izcīnīja vienu uzvaru un piedzīvoja divus zaudējumus, neiekļūstot finālturnīrā.

“Mēs spēlējām pret profesionālām komandām, sāksim ar to. Mēs esam ļoti mazi uz šo komandu fona, esam mazs klubs, kas cenšas spert biklus solīšus profesionalitātes virzienā. Pie zināmas apstākļu sakritības varējām kaut kur ieķerties, bet, ja jāsaka objektīvi, tad esam tur, kur esam. Bijām mazs klubs uz profesionālu komandu fona.

Cepuri nost [“Zemgale/LBTU”] čaļiem par pirmo spēli, sākot ar teicamu vārtsarga spēli, pašaizliedzību un arī savu momentu realizāciju. Otrā spēle pret Kārdifu man nepatika no paša sākuma, mēs nebijām gatavi cīnīties. Bija neattaisnoti noraidījumi, no četriem noraidījumiem trīs bija lieki un zinājām, ka viņiem ir labs vairākums. Scenārijs bija līdzīgs kā pagājušogad – viņi trīs vārtus guva vairākumā, un ar visu to mums bija kaut kādas iespējas aizķerties.

“Pret Astanu hokejs bija interesants, tāds uz meistarību. “Nomad” tādu veco krievu hokeju spēlē – tīri uz piespēlēm, ļoti labi slidojoši, tehniski spēlētāji. Daļa ir uzspēlējusi “Barys”, bijusi arī izlasē, gados jauni un meistarīgi. Praktiski bez spēka spēles un uz meistarību spēlēja. Tas nav pierasts un par to arī runājām – it kā ir laiks, it kā ļauj sākt [uzbrukumus]. Ar ripu pret viņiem varbūt ir pat vieglāk spēlēt, bet bez ripas ir ļoti grūti,” portālā citēts jelgavnieku galvenais treneris.

 

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: Lsm.lv

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)