Balcers “Lightning” fārmklubā izceļas ar rezultatīvu piespēli

Amerikas hokeja līgas (AHL) spēlē Rūdolfs Balcers devās laukumā Sirakjūzas “Crunch” sastāvā uzvarā pret Jūtikas “Comets” ar 5:1 (2:1, 1:0, 2:0).

Atgādinām, ka Tampabejas “Lightning” nosūtīja Balceru uz AHL spēļu prakses iegūšanai. Viņš nebija spēlējis kopš 26. novembra. Pēc NHL noteikumiem, spēlētājs ar NHL līgumu AHL var pavadīt spēļu kondīcijas uzlabošanai sešas dienas jeb trīs spēles, taču bieži tik pieprasītas vēl divas spēles.

Balcers piedalījās “Crunch” ceturtajos vārtos, kad 3. perioda 18. minūtē Geidžs Gonkalvess tika pie otrā vārtu guvuma.

Balcers šajā mačā četrreiz apdraudēja pretinieku vārtus, nopelnīja divu minūšu noraidījumu un pabeidza cīņu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šo sezonu Balcers iesāka Floridas “Panthers”, 14 spēlēs tiekot pie diviem vārtiem un divām piespēlēm, taču pēc tam nokļuva “Lightning”, kuras rindās trīs mačos atzīmējās ar vārtu guvumu. Šī viņam bija pirmā spēle AHL šosezon.

“Crunch” ar 37 punktiem pēc 34 spēlēm ieņem 8. vietu Austrumu konferencē.