Grigala “Admirals” izgāž pirmo periodu un izstājas no AHL izslēgšanas spēlēm (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Amerikas hokeja līgas (AHL) pusfināla piektajā spēlē Gustava Dāvja Grigala pārstāvētā Milvoki “Admirals” komanda ar rezultātu 1:4 (0:4, 1:1, 0:0) viesos piekāpās Koučelavelijas “Firebirds” vienībai.

Grigals šim mačam netika pieteikts. Jāpiebilst, ka iepriekšējās spēlēs viņš atradās uz rezervistu soliņa.

“Firebirds” rindās trīs vārti Džonam Heidenam, trīs piespēles Keilam Flerī, vārti un piespēles Devinam Šoram, bet precīzs metiens Džimijam Šuldtam. Pirmajā periodā klubs spēja gūt četrus vārtus.

Vienīgos “Admirals” vārtus guva Joakims Kemels.

Kriss Drīgers atvairīja 32 no 33 “Admirals” metieniem, bet Trojs Groseniks tika galā ar 16 no 21 “Firebirds” raidījuma.

“Firebirds” izcīnījuši uzvaru sērijā ar rezultātu 4-1.

AHL finālā klubs cīnīsies ar Hēršijas “Bears” un Klīvlendas “Monsters” sērijas uzvarētāju. Jāpiemin, ka “Bears” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-2.