Kalvītis turpinās vadīt LHF vēl četrus gadus

Par Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidentu uz nākamajiem četriem gadiem šodien tika ievēlēts līdzšinējais organizācijas vadītājs Aigars Kalvītis.

Notikušajās prezidenta vēlēšanās Kalvītis bija vienīgais, kurš pretendēja uz šo amatu. Kongresam reģistrējās 42 no 55 LHF biedriem, bet par Kalvīti nobalsoja 41 biedrs.

“LHF valdes darbs ir labi organizēts, un tas nav destruktīvs. Naudas piesaistīšana nosaka hokeja attīstības tendences, bet esam spējuši palielināt budžetu. Vēlos pateikt paldies esošajai valdei,” vēl pirms atkārtotas ievēlēšanas par prezidentu, izteicās Kalvītis.

LHF biedru vairākums nobalsoja par Aigara Kalvīša piedāvātajiem sešiem valdes locekļiem: Edgaru Bunci, Viesturu Koziolu, Antru Aizstrautu, Māri Martinsonu, Valentīnu Bļugeru un Aivaru Zeltiņu.

LHF biedri aizklātā balsojumā nodeva balsis vēl par vairākiem valdes locekļa kandidātiem, galarezultātā valdē ievēlot arī Ralfu Bukartu un Daini Liepiņu.

Jāpiebilst, ka uz valdes locekļa amatu pretendēja arī bijušais Latvijas izlases vārtsargs Edgars Masaļskis, taču balsojuma pēdējā kārtā Liepiņš saņēma 22 balsis, bet Masaļskis – 17.

 

 

Autors: Mārtiņš Lācis

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)