TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Krastenbergs: Ja Peltonens paliks izlasē, viņa devums būs vēl lielāks

Renārs Krastenbergs, hokejazinas.com

Renārs Krastenbergs | Foto: Guntis Lazdāns, LHF

Latvijas izlases hokejists Renārs Krastenbergs sarunā ar Hokejaziņām sacīja, ka gaida olimpisko kvalifikācijas turnīru, kas augusta beigās norisināsies Rīgā.

Latvijas hokejisti olimpiskajā kvalifikācijā no 29. augusta līdz 1. septembrim Rīgā tiksies ar Francijas, Slovēnijas un Ukrainas izlasi. Grupas uzvarētājs iegūs ceļazīmi uz 2026. gada olimpiskajām spēlēm, kas norisināsies Itālijas pilsētās Milānā un Kortīnā d’Ampeco.

“Protams, ka gaidu olimpisko kvalifikāciju, jo tā ir ļoti liela iespēja atkal nokļūt olimpiskajās spēlēs. Iespēja reizi četros gados. Šķiet, ka jau tikko bija olimpiskās spēles, bet jau atkal pienācis laiks gatavoties turnīram. Kad izcīnījām ceļazīmi uz Pekinas olimpiskajām spēlēm, tās bija lieliskas emocijas. Būs japacīnās par vietu izlasē, jo tas man ir viens no gaidītākajiem turnīriem,” izteicās uzbrucējs.

Krastenbergs, kurš nākamajā sezonā spēlēs Slovākijas Ekstralīgas klubā Mihalovčes “Dukla”, pauda viedokli par somu speciālistu Villi Peltonenu, kurš šī gada pasaules čempionātā bija viens no galvenā trenera Harija Vītoliņa palīgiem. Visticamāk, nākamajā valdes sēdē tiks lemts par izlases treneru korpusu, bet Krastenbergs norāda, ka Peltonena piesaiste deva pozitīvu efektu.

“Manuprāt treniņprocesā Ville nāca ar savu redzējumu un ieviesa vingrinājumus, kurus mēs izpildījām. Viņš ir zinošs speciālists un bija meistarīgs hokejists. Uzskatu, ja viņš paliks izlasē, viņa pienesums nākotnē būs vēl lielāks,” savu viedokli pauda Krastenbergs.

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)