Nežēlīga rupjība junioru hokejā: aizsargam 17 spēļu diskvalifikācija (VIDEO)

Februāra sākumā ASV junioru hokeja līgas (USHL) mačā starp Sūsitijas “Musketeers” un Omahas “Lancers” vienību ar izteiktu rupjību izcēlās “Lancers” kluba aizsargs Deivids Posma.

20 gadus vecais amerikānis trešā perioda izskaņā, kad rezultāts viņa pārstāvētajai komandai bija nelabvēlīgs (2:4), vienā no epizodēm neatļauti paklupināja savu pretinieku, bet pēc tam ar nūju izdarīja vairākus atklātus sitienus pa spēlētāju.

Par šo incidentu līgas vadība hokejistam piesprieda 17 spēļu diskvalifikāciju. Jāpiebilst, ka šosezon aizsargs jau bija saņēmis trīs spēļu diskvalifikāciju.

Posma “Lancers” vienībā šosezon aizvadījis desmit spēles, kurās sakrājis kopumā 83 soda minūtes. Paredzams, ka hokejists laukumā varēs atgriezties marta beigās.

Autors: hokejazinas.com