Ansonam divi punkti, Feņenko asistē uzvaras vārtos papildlaikā

Kvebekas Junioru hokeja līgā (QMJHL) lielisku spēli aizvadījis latviešu uzbrucējs Raivis Ansons, kurš aizvadītajā naktī izcēlās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli Sentdžonsas ”Sea Dogs” uzvarā. Tāpat ar rezultatīvu sniegumu izcēlies arī aizsargs Niks Feņenko.

Ansona pārstāvētā ”Sea Dogs” izbraukumā ar 5:2 (2:1, 1:0, 2:1) pārspēja Rimouski ”Oceanic” un sērijā izvirzījās vadībā ar 2-1. Latviešu uzbrucējs 16. minūtē rezultatīvi asistēja komandas otrajā vārtu guvumā, bet 51. minūtē panāca 5:2.

Jaunais latviešu hokejists izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, pielietoja trīs spēka paņēmienus, uzvarēja divos no astoņiem iemetieniem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Ar rezultatīvu sniegumu izcēlās arī aizsargs Niks Feņenko, kurš palīdzēja Beikomo ”Drakkar”, spēlējot savā laukumā, papildlaikā sīvā cīņā ar 5:4 (3:2, 0:1, 1:1, 1:0) pieveikt Šērbrukas ”Phœnix” un sērijā panākt 1-2.

Feņenko 68. minūtē papildlaikā asistēja ”Drakkar” uzvaras vārtu guvumā. Latviešu aizsargs maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Aizsarga Harija Branta pārstāvētā Akadī-Bathērstas ”Titan” viesos ar 8:1 (4:0, 3:1, 1:0) sagrāva Halifaksas ”Mooseheads” un sērijā panāca 1-2. Brants vienreiz meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un maču pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tikmēr uzbrucēja Anrī Ravinska pārstāvētā Bleinvilas-Buābriānas ”Armada” mājās ar 5:1 (1:0, 0:1, 4:0) sakāva Dramondvilas ”Voltigeurs” un sērijā izvirzījās vadībā ar 2-1. Ravinskis izpildīja vienu metienu, veica vienu spēka paņēmienu un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Autors: Rainers Rogs Avots: QMJHL