TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Zeltiņš par Kontinentālo kausu: Par peļņu mēs noteikti nevaram runāt

Aivars Zeltiņš, Hokejazinas.com

Aivars Zeltiņš /FOTO: Ruslans Antropovs

Latvijas hokeja kluba “Zemgale/LBTU” direktors Aivars Zeltiņš sarunā ar “Hokejazinas.com” pastāstīja par Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālā kausa posma sarīkošanu, kas jau šo piektdien sāksies Jelgavā.

“Zemgale/LBTU” Kontinentālā kausa otro kārtu sāks 13. oktobrī pret Rumānijas komandu “Corona Brasov”, dienu vēlāk jelgavnieki tiksies ar Ljēžas “Bulldogs” no Beļģijas, bet turnīrā pēdējā dienā pretī stāsies Slovēnijas klubs “Celje”.

“Pirmās runas par Kontinentālā kausa sarīkošanu sākās šī gada pasaules čempionāta laikā Rīgā, kad Starptautiskā Hokeja federācija izsludināja pieteikšanos uz rīkošanu. Es apsvēru domu un jau tobrīd teicu, ka mēs būtu gatavi savās mājās organizēt šo kārtu.

Grūti atbildēt uz jautājumu, vai šī bija ļoti aktīva cīņa par rīkošanas tiesību iegūšanu, bet domāju, ka vairākas valstis vēlējās pie sevis organizēt šo turnīru. Drīzāk paļāvāmies uz IIHF gala lēmumu – kā būs, tā būs. Latvija kā hokeja valsts starptautiskajai sabiedrībai ir apliecinājusi, ka māk sarīkot dažādus lielus turnīrus, līdz ar to arī mazāka mēroga turnīra rīkošana nebūtu problēma,” saka Zeltiņš.

Kluba direktors norāda, ka Kontinentālā kausa posma sarīkošana prasa lielus finansiālos izdevumus un par peļņu šī turnīra kontekstā runāt nevar.

“IIHF ir noteikts standarts, kā notiek šī posma līdzfinansēšana. Ar administratīvajiem resursiem mums palīdz arī Latvijas Hokeja federācija. Par peļņu mēs noteikti nevaram runāt, jo izdevumu ir krietni vairāk nekā ieņēmumu. Taču es jau vairākkārt esmu minējis, ka sporta funkcionāriem ir jārada vide, lai līdzjutējiem būtu, kur nākt. Tā ir lielākā pievienotā vērtība šādiem pasākumiem, sarīkojot lielākus vai mazākus svētkus skatītājiem,” Hokejaziņām piebilda Zeltiņš.

Biļetes uz Kontinentālo kausu nopērkamas tirdzniecības platformā “Passportix.eu”. Biļetes cena uz visu turnīru pieaugušajiem ir 36 eiro, savukārt dienas biļete uz divām spēlēm maksā 16 eiro.

 

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)