TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Zeltiņš par Karsumu: Šāda līmeņa hokejistus klubs var atļauties

Mārtiņš Karsums, Hokejazinas.com

Mārtiņš Karsums / FOTO: Ruslans Antropovs

Latvijas hokeja kluba “Zemgale/LBTU” direktors Aivars Zeltiņš sarunā ar “Hokejazinas.com” pastāstīja par komandas sastāva pastiprināšanu ar pieredzējušo uzbrucēju Mārtiņu Karsumu.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka oktobra sākumā Latvijas čempioniem pievienojās 37 gadus vecais uzbrucējs. Pagājušo sezonu Karsums pavadīja Slovākijas Ekstralīgas klubā “Liptovsky Mikulas”, kur 46 spēlēs izcēlās ar 18 vārtu guvumiem un 18 rezultatīvām piespēlēm.

Hokejists savā debijas mačā OHL izcēlās ar diviem vārtu guvumiem un trīs rezultatīvām piespēlēm.

“Sarunas ar Mārtiņu mēs sākām jau augustā. Nemācēšu pateikt, vai vajadzēja viņu pārliecināt, taču spējām piedāvāt konkurētspējīgus apstākļus, tādus, kurus viņš, visticamāk, dabūtu arī citās līgās, ja dotos uz tām.

Spēlētāja līgumā ir punkts par iespēju doties prom uz citu klubu sezonas laikā, taču konfidencialitātes nolūkos nevaru atklāt līguma finansiālos aspektus. Katrā gadījumā mēs abpusēju sadarbību redzam vairāk kā viena gada garumā. Esmu jau vairākkārt teicis, ka mūsu prioritāte nav kādu hokejistu par katru cenu komandā noturēt, bet gan attīstīt un radīt tādus apstākļus, ja sekos piedāvājums no citas līgas, viņam būtu iespēja doties,” sacīja Zeltiņš.

Kluba pārstāvis norāda, ka Jelgavas komandai ir pietiekoši līdzekļu, lai atļautos sastāvā Karsumu vai šāda līmeņa hokejistus.

“Ja viņi ir šeit [Latvijā – M.L.], tātad viņus var atļauties. Ja runājam par līgas attīstību, mums nepieciešams, lai komandā būtu līdzsvars starp jaunībau un pieredzi. Tas dod lielu pienesumu gan komandai, gan pašai līgai.

Protams, ka mūsu koncepts ir balstīts uz U-23 vecuma puišiem, taču, lai būtu attīstība un spēlētāji varētu pilnveidoties, Mārtiņa loma komandā ir liela,” Hokejaziņām norādīja Zeltiņš.

 

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)