TIKAI HOKEJAZINAS.COM

“Vsetin” uzbrucējs Bērziņš: Šī trauma ir diezgan nopietna

Daniels Bērziņš, Hokejazinas.com

Daniels Bērziņš | FOTO: Patrik Žák

Čehijas pēc spēka otrās līgas (Chance Liga) kluba VHK “Vsetin” uzbrucējs Daniels Bērziņš sarunā ar Hokejaziņām pastāstīja par nesen gūto traumu, kā arī piebilda, ka Čehijas medijos publiskotā informācija par viņa nedošanos vairs laukumā šosezon ir pārsteidzīga.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka uzbrucējs janvāra vidū mačā ar Znojmo “Orli” komandu vienā no epizodēm neveiksmīgi ietriecās apmalē, pēc kuras atstāja laukumu. Vsetinas kluba galvenais treneris Lubošs Robs norādīja, ka hokejistam sezona ir beigusies.

“Tā var būt, ka tiešām vairs šosezon nedošos laukumā, taču pastāv maza iespēja, ka varbūt tomēr paspēšu atlabt pēc savainojuma un vēl uzspēlēt. Tas atkarīgs no manas veselības un tā, cik ātri spēšu sasniegt labu fizisko formu.

Es savainoju nieri. Pēc traumas gūšanas noskatījos video, bet īsti nesapratu, kā es guvu savainojumu. Es nevarēju iedomāties, ka šādu traumu var gūt hokejā, jo tā bieži nenotiek. Tagad jūtos labāk, bet pirmās dienas es nedrīkstēju kustēties. Tagad ir pagājusi viena nedēļa, un es varu uzmanīgi pārvietoties, katru dienu arvien vairāk pievienojot klāt kustības, taču man ir jābūt ļoti uzmanīgam. Piemēram, es nedrīkstu iet ārā, jo varu paslīdēt un sasisties. Vēl vienu nedēļu man ir mājas režīms, bet kopumā bez fiziskām aktivitātēm paies vairākas nedēļas. Atjaunošanās posms būs garš, pēc mēneša man veiks atkārtotas pārbaudes un redzēsim, kā jutīšos. Varbūt varēšu treniņus atsākt ātrāk un paspēšu atgriezties laukumā pirms play-off izcīņas vai arī tās laikā,” saka Daniels.

Daniels Bērziņš, Hokejazinas.com
Daniels Bērziņš mirkli pēc gūtā savainojuma | FOTO: Jan Zahnaš

Kopumā uzbrucējam šī sezona ir saraustīta, jo šis jau ir trešais savainojums diezgan īsā laika posmā.

“Sezonas sākums bija labs, īpaši pirmās trīs spēles, taču tad iedzīvojos savainojumā un izlaidu divas nedēļas. Atgriezos laukumā, bet spēlēju mazāk, līdz ar to arī punktu bija mazāk. Vēlāk sekoja vēl viens savainojums un nācās izlaist vienu mēnesi, bet pēc atgriešanās mans spēles laiks bija mazāks par desmit minūtēm mačā. Bija grūti gan fiziski, gan morāli, un tagad atkal jauns savainojums. Sezona ir saraustīta.

Šī trauma ir diezgan nopietna, un es sāku uz dzīvi vairāk paskatīties no citas puses. Par savu nākotni klubā vai Čehijā es patlaban neko nevaru atbildēt. Vēlos pēc iespējas ātrāk atgūt veselību un pievienoties Latvijas izlases treniņnometnei. Ja paveiksies, tad paspēšu vēl palīdzēt komandai arī izslēgšanas spēlēs,” piebilda uzbrucējs.

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)