TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Trešā trauma gada laikā un jauns līgums: Sējējs paliek Šveicē vēl uz gadu

Nauris Sējējs, Hokejazinas.com

Nauris Sējējs | Foto: Mauricette Schnifer, Phot Hockey

Latvijas hokejists Nauris Sējējs nākamsezon turpinās spēlēs Šveicē, tā aizsargs atklāja sarunā ar Hokejaziņām.

Sējējs otro sezonu pēc kārtas pārstāvēja Šveices pēc spēka 2. līgas (SL) kluba Kīsnahtas “Lions”, sasniedzot līgas finālu. Finālsērijā “Lions” ar 1-4 piekāpās latviešu Toma Andersona un Sanda Smona pārstāvētajam “La Chaux-De-Fonds” klubam.

Sējējs finālsērijas pirmajā spēlē iedzīvojās savainojumā, kā rezultātā plaukstai tika konstatēts laivveida kaula lūzums. Atlikušajos sezonas mačos aizsargs laukumā vairs nedevās.

Aizsargs sacīja, ka vairākas nedēļas viņš nevarēs ņemt nūju rokās. Līdz ar traumas gūšanu Sējējam atkal iet secen Latvijas valstsvienības treniņnometne pirms pasaules čempionāta. Līdzīga situācija bija arī pērn pavasarī, kad aizsargs tika iekļauts Latvijas izlases kandidātu sarakstā, taču pārbaudēs spēlē ar Polijas izlasi guva savainojumu. Kā vēlāk izrādījās, spēlētājam tika konstatēts potītes kaula plīsums, un iespēja debitēt pasaules čempionātā gāja secen.

Šī aizsargam šosezon nav pirmā trauma. Decembra sākumā hokejists guva traumu, kad vienā no spēlēm pret “Olten” klubu bloķēja metienu un ripa trāpīja pa slidas ārmalu. Vēlāk pārbaudēs tika konstatēts pēdas kaula lūzums. Gada laikā aizsargs kopumā iedzīvojies trīs nopietnos savainojumos.

Labā ziņa ir, ka Sējējs noslēdzis jaunu līgumu uz vienu gadu ar Kīsnahtas klubu un turpinās pārstāvēt Cīrihes organizāciju vēl vienu sezonu. Lai arī Kīsnahtas klubam kā Cīrihes “Lions” fāmklubam nav iespēja tikt līgu augstāk, hokejisti jebkurā brīdī var tikt izsaukti no fārmkluba, lai palīdzētu organizācijai.

 

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)