TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Tralmaks par izlasi: Solījumi bijuši visdažādākie

Eduards Tralmaks, Hokejazinas.com

Eduards Tralmaks / FOTO: Roman Mareš

Latvijas hokejists Eduards Tralmaks, kurš šosezon pārstāv Čehijas Ekstralīgas klubu Kladno “Rytiri”, sarunā ar “Hokejazinas.com” pastāstīja par saviem nākotnes plāniem, kā arī izteica savu viedokli par iespēju kādā no nākamajiem turnīriem pievienoties Latvijas izlasei.

Tralmaks (26) pēdējos desmit gadus aizvadīja Amerikā, pērn pārstāvot Amerikas hokeja līgas (AHL) vienību Providensas “Bruins” un arī Austrumkrasta līgas (ECHL) komandu “Maine Mariners”. “Bruins” rindās uzbrucējs 28 spēlēs guva sešus vārtus un atdeva četras rezultatīvas piespēles, savukārt trīs play-off mačos hokejista rēķinā viena rezultatīva piespēle.

Šosezon Kladno vienībā uzbrucējs septiņos mačos guvis vienus vārtus, savukārt lietderības koeficents ir “-8”.

“Par iespējamo manu dalību Latvijas izlasē novembra pārbaudes spēlēs nekas nav dzirdēts. Man ar Latvijas izlasi ir gājis tā, kā ir – solījumi bijuši visdažādākie. Esmu sapratis, ka vēlos fokusēties sezonai un progresēt. Kas būs vēlāk vai nākamgad, to parādīs laiks.

Kad biju jaunāks, vienmēr uzskatīju, ja mani izsauks uz izlasi, es līdz ar pirmo zvanu sēdīšos lidmašīnā un došos palīdzēt, taču tagad vairs tā nedomāju. Redzēsim, kāda man būs veselība, jo pēc operācijas es diezgan īsā laika posmā jau atgriezos laukumā. Ja man būs iespēja nedēļu atpūsties no hokeja, tas varbūt būs pat vērtīgāk, taču skatīsimies, kādas būs sarunas izlases sakarā,” uzsvēra uzbrucējs.

Hokejistam šī ir pirmā pieredze kā ārzemniekam kādā no Eiropas komandām, taču Tralmaks saka, ka mērķis tomēr būtu atgriezties Amerikā.

“Visticamāk, es vēlētos skatīties atpakaļ [uz pavadītajām sezonām ASV – M.L.] , jo Amerikā biju iedzīvojies, un ar lielāko prieku atgrieztos un spēlētu AHL. Amerikas hokeja līgā man ir tuva vide, tur es biju no 16 gadu vecuma, bet arī šeit Čehijā es jūtos labi.

Es izlaidu Kladno kluba pirmssezonas sagatavošanās posmu un jūtu, ka tas ir atstājis ietekmi, tomēr ar katru spēli jūtos arvien labāk. Primārais mērķis ir atgriezties Amerikā, bet, ja būs vilinoši piedāvājumi no Eiropas labām līgām, es izskatīšu variantus,” Hokejaziņām pastāstīja Tralmaks.

 

 

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)