TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Smons: Skaidrība par jauno līgumu varētu būt pavasarī

Sandis Smons, hokejazinas.com

Sandis Smons | Foto: Lucas Vuitel

Latvijas hokeja aizsargs Sandis Smons sarunā ar Hokejaziņām sacīja, ka nākamgad pavasarī varētu būt lielāka skaidrība par viņa jauno līgumu.

Smons (24), kurš pārstāv Šveices pēc spēka otrās līgas (SL) klubu “La Chaux-De-Fonds”, potītes savainojumu guva pirmssezonas pārbaudes spēlē un kopš septembra nav kāpis uz ledus. Hokejists arī nule kā Hokejaziņām pastāstīja par savu atlabšanu pēc operācijas. Savukārt, par pēdējiem pavadītajiem gadiem laukumā aizsargs izsakās sekojoši.

“Četrus gadus pavadīju Ženēvas sistēmā, vairākas spēles aizvadot arī otrās līgas klubā HC “Sierre”. Šajos gados gāja kā pa kalniem – uz augšu un leju, bet pēdējās divās sezonās paralēli spēlēšanai Ženēvā aizvadīju mačus arī Lašodefonas klubā.

Līgums ar klubu man ir līdz šīs sezonas beigām, un pagaidām nav izteikti jauni piedāvājumi. Paredzu, ka jaunu līgumu no kādas komandas varētu sagaidīt marta beigās vai aprīļa sākumā. Vispirms jāatgūst fiziskā forma, labi jānospēlē, un tad varēs spriest par manu nākotni,” saka Smons.

Aizsargs teic, ka labprāt parakstītu līgumu ar kādu no Šveices augstākās līgas (NL) klubiem, taču piebilda, ja piedāvājumi nesekos, ticama iespēja ir viņu arī nākamsezon redzēt “La Chaux-De-Fonds” sastāvā.

“Nevēlos visu spēlētāja karjeru pavadīt otrajā līgā, jo mērķis ir atgriezties NL čempionātā. Taču, ja nebūs piedāvājumu no augstākās līgas komandām, labprāt paliktu šeit vēl vienu sezonu. Tuvojoties izslēgšanas spēlēm, klubi mēdz izsaukt spēlētājus no otrās līgas, jo nereti kāds ir iedzīvojies savainojumā. Arī pērn Bīles klubs no “La Chaux-De-Fonds” izsauca uz play-off izcīņu divus hokeistus. Ja izslēgšanas spēlēs parādi labu sniegumu, ir lielāka iespēja tikt pie laba līgumu nākamajā sezonā,” piebilda Smons, kuram ir Šveices hokeja licence, un viņš nav ārzemnieka statusā.

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)