TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Smons par atgriešanos: Pieļauju, ka spēlēt varēšu janvārī

Sandis Smons, Hokejazinas.com

Sandis Smons | FOTO: Mauricette Schnider

Latviešu aizsargs Sandis Smons sarunā ar Hokejaziņām pastāstīja, kā norit atlabšana pēc operācijas, kā arī pauda viedokli, kad varētu atgriezties laukumā.

Smons (24), kurš pārstāv Šveices pēc spēka otrās līgas (SL) klubu “La Chaux-De-Fonds”, potītes savainojumu guva pirmssezonas pārbaudes spēlē un kopš septembra nav kāpis uz ledus.

“Man ir kreisās kājas potītes saites plīsums. Augusta beigās notika draudzības spēle, un vārtu priekšā pretinieku spēlētājs uzkrita virsū potītei, un tajā momentā tika pārrautas saites. 20. septembrī bija operācija, un sešas nedeļas staigāju ar kruķiem. Principā mācījos no jauna staigāt un liku svaru virsū potītei. Skriet gan vēl neesmu atsācis, bet eju uz treniņu zāli un minu riteni.

Gan pirms, gan pēc operācijas man bija morāli grūti. Biju plānojis, ka sezonu nospēlēšu otrajā līgā un pēc tam atgriezīšos augstākajā līgā, taču trauma izjauca manus plānus. Tagad jau sāku justies labāk – bieži satiekos ar komandas biedriem un treneriem,” teic Smons.

Aizsargs nevar precīzi pateikt, kad aizvadīs savu pirmo oficiālo sezonas spēli, jo vēl būs tikšanās ar ārstiem, taču viņš prognozē, ka paspēs iziet laukumā regulārajā sezonā.

“Dakteri teica, ka pēc operācijas jāpaiet 12 nedēļām, un tikai tad varu atsākt iet uz ledus, bet man decembra beigās būs tikšanās ar ārstiem, kuri precizēs, vai varu atsākt tomēr atrāk aizvadīt ledus treniņus. Decembra izskaņā man būs otrais rentgens, bet pirmajā viss izskatījās labi.

Potītē ir divi mazi stieņi, un tie ir jātur pēc operācijas sešus mēnešus. Tos gan iesaka pēc tam ņemt ārā, lai potīte varētu ērtāk justies un atjaunot savas darba spējas. Pieļauju, ka spēlēt varēšu janvāra vidū, kad būs palikušas aptuveni astoņas spēles regulārajā čempionātā,” savu atgriešanos sarunā ar Hokejaziņām ieskicē Smons.

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)