TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Rubīns vēlētos palikt Zviedrijā, aģents sācis sarunas ar klubiem

Kristiāns Rubīns, hokejazinas.com

Kristiāns Rubīns | Foto: Ola Westerberg

Latvijas izlases aizsargs Kristiāns Rubīns sarunā ar Hokejaziņām pastāstīja par aizvadīto sezonu Zviedrijā, kā arī atklāja, ka aģents meklē aizsargam jaunu komandu, jo ar esošo klubu sadarbība netiks turpināta.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka Zviedrijas hokeja līgas (SHL) klubs Ērnšeldsvīkas “MoDo” neturpinās sadarbību ar Rubīnu. 26 gadus vecais aizsargam šī bija pirmā sezona SHL, 44 spēlēs tiekot pie desmit punktiem (4+6). Aizsargs jau drīzumā kopā ar Latvijas izlasi sāks gatavošanos pasaules čempionātam.

“Vēl neesmu sācis aizvadīt treniņus ar izlases kandidātiem, bet gaidu 1. aprīli, kad kāpšu uz ledus. Pagaidām izmantoju iespēju atpūsties. Esmu sailgojies pēc mājām, ģimenes un Latvijas ēdiena. Protams, ka vēlos arī satikt izlases hokejistus. Ar puišiem sanāca satikties novembrī, kā arī sezonas laikā uzturējām komunikāciju.

Ar aizvadīto sezonu Zviedrijā esmu apmierināts, taču vienmēr esmu bijis maksimālists. Arī pēc aizvadītā pasaules čempionāta bija sajūta, ka varēju nospēlēt vēl labāk. Esmu apmierināts ar savu un komandas sniegumu. No iekļūšanas izslēgšanas spēlēs mūs šķīra tikai viens punkts un, ja pēdējā spēlē būtu uzvarējuši “Rogle” hokejistus, tad abas komandas iekļūtu play-off.

SHL čempionātā spēlē ātru hokeju, laukuma izmēri ir lielāki nekā ASV, līdz ar to vajadzēja pierast pie spēles stila. Spēles bija interesantas, katrs mačs kā play-off sērijas septītā spēle, un ļoti reti varēja iepriekš paredzēt uzvarētāju,” saka aizsargs.

Rubīns norāda, ka mērķis nākamsezon būtu palikt Zviedrijā. Hokejista aģents sācis darbu pie jauna līguma atrašanas, tikmēr spēlētājs teic, ka vēlētos par savu nākamo mājvietu zināt pēc iespējas ātrāk.

“Jau sezonas noslēguma fāzē zināju, ka netiks turpināta sadarbība ar “MoDo”, bet klubs to paziņoja tikai nesen. Man patika spēlēt šajā klubā, bet laikam abām pusēm vēlmes nesakrita. Nekas traks nav noticis, tāda ir dzīve. Aģents sācis sarunas ar klubiem un tiklīdz būs kādi varianti, sekos arī komunikācija ar mani. Patlaban daudzās līgās norit izslēgšanas spēles un ir nedaudz jānogaida. Es izskatu dažādus variantus, bet Eiropā Zviedrija būtu kā primārais mērķis. Viss atkarīgs no piedāvājuma un manām vēlmēm. Jūtu, ka varu vēl attīstīties kā spēlētājs,” piebilda aizsargs.

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)