TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Pļāvējs: Par Vītoliņa palīgiem lemsim tuvākajā laikā

Roberts Pļāvējs, Hokejazinas.com

Roberts Pļāvējs | FOTO: Mārtiņš Lācis

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) ģenerālsekretārs Roberts Pļāvējs sarunā ar Hokejaziņām pauda viedokli par aizvadīto pasaules čempionātu, kā arī sacīja, ka tuvākajā laikā kļūs zināms, kuri treneri turpinās strādāt ar Latvijas izlasi olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā augustā.

“Ja vērtēju no skatītāja viedokļa, tad jāteic, ka šis bija labi noorganizēts turnīrs ar daudziem līdzjutējiem, un tribīnes visu laiku bija “dzīvas”. Ja raugāmies uz šo turnīru no izlases skatu punkta, tad vienmēr ir jautājumi, taču sūdzēties nav par ko. Čehijā sarīkoto čempionātu nevēlētos salīdzināt ar pērnā gada turnīru Rīgā, jo nebūtu pareizi sevi slavēt par paveikto mājās, bet pateikšu tikai, ka daudzām lietām mēs Rīgā pievērsām lielāku uzmanību nekā organizatori Čehijā.

Lielu pārsteigumu par turnīru man nav, bet apbrīnoju, ka čempionātu apmeklēja ļoti liels līdzjutēju skaits. Jāteic, ka arī grūti pārdodamās spēles bija labi apmeklētas. Ja runājam par biļešu tirdzniecību, tad no čehiem mēs varam pamācīties,” sacīja Pļāvējs.

LHF ģenerālsekretārs teic, ka Latvijas izlases parādītais sniegums čempionātā vērtējams pozitīvi, tomēr esot jautājumi treneru štābam. Tuvākajā laikā izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš nāks klajā ar savu atskaiti par aizvadīto turnīru, kā arī LHF valde izvērtēs valstsvienības paveikto Čehijā.

“Ja raugāmies uz izcīnīto vietu turnīrā un spēļu uzvaru un zaudējumu bilanci, tad jāsaka, ka turnīra pirmais nogrieznis bija neapmierinošs. Tagad jāapsēžas un ar vēsu prātu jāskatās, ko varam uzlabot, bet turnīrs kopumā nebija slikts. Protams, tas nebija perfekts, bet ir jautājumi treneriem. Tuvākajās dienās runāsim ar galveno treneri, sekos viņa atskaite valdei un objektīvi izvērtēsim situāciju. Skatīsimies, kāds ir LHF kopējais viedoklis. Daudz laika mums neatliek, jo tūlīt sekos jau nākamais svarīgais turnīrs augustā – olimpiskā kvalifikācija.

Par treneriem, kuri strādās ar izlasi šajā turnīrā ir pāragri atbildēt, jo ir jautājumi treneriem par viņu atbildību. Valdes sēdē mēs to lemsim. Abiem somu speciālistiem, kā arī Artūram Irbem, Laurim Darziņam un Raimondam Vilkoitam līguma par darbu olimpiskajā kvalifikācijā patlaban nav. Iepriekš līgums uz diviem gadiem tika pagarināts tikai ar galveno treneri,” piebilda Pļāvējs.

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)