TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Ozollapa par jauno līgumu: Valstī nav ne halles, ne arī hokeja

Ēriks Ozollapa, Hokejazinas.com

Ēriks Ozollapa / FOTO: HK/Zemgale/LBTU

Latviešu hokejists Ēriks Ozollapa sarunā ar “Hokejazinas.com” pastāstīja par pievienošanos Portugāles hokeja komandai HC “Porto”.

36 gadus vecais uzbrucējs šovasar pievienojās jaundibinātajam HC “Porto” klubam, kas nākamajā sezonā spēlēs Spānijas čempionātā. Patlaban šī ir vienīgā pieaugušo komanda Portugālē.

“Portugālē nav ne halles, ne arī hokeja, un tagad lēnām kaut kas briest. Decembrī tur būs halle, taču, lai izlase varētu oficiāli piedalīties pasaules čempionātā, viņiem vajag vietējo līgu ar vairākam komandām vai arī piedalīties kādas citas valsts čempionātā. Es būšu pirmais oficiālais latviešu hokejists pirmajā Portugāles komandā. Tiek rakstīta vēsture.”

Kluba dibināšanā iesaistījies cits latvietis Roberts Linavskis, kurš profesionāli nodarbojas ar veikbordu un dzīvo Portugālē. Pēc Ozollapas stāstītā, Linavskis kopā ar Portugāles Hokeja federāciju realizē jaunās halles projektu un liek pamatus hokejam Portugālē. Patlaban valstī nav neviena hokeja noteikumiem atbilstoša ledus laukuma.

“Viņš mani uzaicināja pievienoties jaunajai komandai. Es jau smejos par sevi, ka visi hokejisti savas karjeras noslēdz pie palmām Floridā vai kaut kur citur. Eiropā Florida ir Portugālē un Spānijā. Šis man ir interesants izaicinājums. Klubā būs vēl daži latviešu hokejisti.

Septembra vidū sāksies nometne, bet 22. un 23. septembrī Madridē aizvadīsim pirmās divas spēles. Sakarā ar to, ka jaunā halle atvērsies decembrī, pirmo apli mēs aizvadīsim tikai izbraukumā. Katru otro nedēļu būs jālido uz Spāniju, kur aizvadīsim divas spēles pēc kārtas. Klubs nodrošinās ar ekipējumu, kā arī segs lidojumu un dzīvošanas izmaksas, taču algu gan nemaksās.

Savu lielo spēli hokejā esmu nospēlējis, taču šis bija ļoti interesants piedāvājums, kuram nevarēju atteikt. Esmu sācis individuāli gatavoties jaunajai sezonai, bet vēlāk treniņi notiks jau kopā ar komandu. Spānijas līgā citos klubos par spēlēšanu hokejisti saņem algu, līdz ar to mūs sagaida smagas spēles. Mums kā jaunam klubam sevi būs jāpierāda, un tā nebūs atpūta,” Hokejaziņām uzsvēra uzbrucējs.

 

 

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)