TIKAI HOKEJAZINAS.COM

OHL ievieš izmaiņas 1/4 finālā; finālsērija būs redzama TV

Tallinas Panter vs Prizma/IHS, Hokejazinas.com

Abas komandas draudzīgi vienojušās par 1/4 fināla izspēles izmaiņām | FOTO: Catherine Kõrtsmik

Optibet hokeja līgas (OHL) ceturtdaļfinālā vienā no pāriem ir mainīta izspēles kārtība, tā sarunā ar Hokejaziņām aptiprināja Latvijas Hokeja federācijas (LHF) sacensību direktors Toms Broks.

OHL sākotnēji publicētā informācija liecināja, ka pirmajā kārtā komandas, kas regulārajā sezonā ieņems 4. un 5. vietu, pirmās divas spēles aizvadīs tabulā augstāk esoša kluba laukumā, bet trešā spēle notiks pretinieku laukumā. Tagad OHL direktoriāts ir veicis izmaiņas.

Sakarā ar to, ka ir zināmi abi ceturtdaļfināla pāri – Tallinas “Panter” pret “Prizma/IHS” un HK “Kurbads” pret HS “Rīga”, OHL direktoriātā nolemts, ka “Panter” un “Prizma/IHS” izspēles kārtībā būs izmaiņas. Proti, abas komandas aizvadīs 1/4 finālu pēc sistēmas 1-1-1 jeb mājas – izbraukums – mājas. Piebildīsim, ka “Prizma/IHS” atlikušajā regulārās sezonas spēlē kļūs zināms, vai komanda ieņems 4. vai 5. vietu.

“Pārī “Kurbads” – HS “Rīga” izmaiņas netiks veiktas, un abi klubi pirmās divas spēles aizvadīs vienā laukumā, savukārt otrā pāri loģistikas apsvērumu dēļ komandas aizvadīs sākotnēji pa vienai spēlei katrā laukumā. Direktoriātā kopā ar LHF vadību skatījām šo jautājumu, un abi klubi piekrita šādai izspēles kārtībai,” sacīja Broks.

Broks arī apstiprināja, ka play-off finālsērija būs vērojama TV 6 televīzijas kanālā.

“Finālspēles tiks translētas TV 6 kanālā, un šie datumi ir jau rezervēti.” Uz jautājumu, ja Tallinas klubs iekļūs finālā, vai būs pieejamas televīzijas tiešraides no Igaunijas galvaspilsētas, LHF sacensību direktors atbildēja: “Fināla laiki vairs nemainīsies, es pieļauju, ka jā, būs.”

Ceturtdaļfināls sāksies šo sestdien, 2. martā, ar dueli starp Tallinas “Panter” un “Prizma/IHS”.

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)