TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Odiņš par karjeras beigšanu: Man hokejā šī ir 32. sezona

Eduards Odiņš, hokejazinas.com

Eduards Odiņš | Foto: LHF

“Pieņemt lēmumu par profesionālās karjeras beigšanu man bija salīdzinoši viegli,” tā Hokejaziņām sacīja pieredzējušais hokeja tiesnesis Eduards Odiņš.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka 47 gadus vecais Odiņš ir noslēdzis savu profesionālo karjeru. Aizvadītajā nedēļā Odiņš tika nozīmēts tiesāt Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) spēli Diseldorfā starp laukuma saimniekiem “Düsseldorfer EG” un Frankfurtes “Lowen”.

“Man bija salīdzinoši viegli pieņemt lēmumu beigt tiesneša karjeru. Es biju gatavs jau noslēgt karjeru pirms diviem gadiem vai pērn. Aizvadītajā sezonā notiesāju spēles DEL čempionātā, un līgas vadība bija apmierināta ar manu darbu. Pēc sezonas vienojāmies, ka vēl vienu gadu pavadīšu DEL.

Man šī ir 32. sezona hokejā, esmu notiesājis ļoti daudz maču. Mēģināju saskaitīt spēles visās līgās un turnīros, kuros esmu tiesājis – kopumā ap 2 000 spēļu,” saka Odiņš.

Odiņš pēdējos gados kopā ar citu latviešu tiesnesi Andri Ansonu ikdienāja strādā DEL čempionātā, epizodiski tiesājot spēles arī “Optibet” hokeja līgā. Viņam grūti raksturot DEL līmeni, sakot, ka katram čempionātam ir sava specifika.

“Teikšu godīgi – katrai līgai ir savs līmenis. Mūsdienās spēle un hokejisti paliek ātrāki, un tiek ieviestas jaunas tehnoloģijas. Es jutu, ka man pietiek. Mums ir labi tiesneši – Andris Ansons, Uldis Bušs un citi, par kuriem nākotnē gan jau dzirdēsim. Turpināšu palīdzēt Latvijas tiesnešiem, vadot seminārus un piedaloties viņu apmācībās. Paldies varu teikt bijušajam tiesnesim un savam skolotājam Gundaram Gailim, kurš man karjeras sākumā daudz palīdzēja,” piebilda Odiņš.

Savā karjerā Odiņš ir tiesājis Eiropā vairākās līgās, turnīros, kā arī pasaules čempionātos.

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)