TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Latvijas izlasei decembrī turnīrs Slovākijā, par novembri nav skaidrības

Latvijas izlase Kaufland Cup turnīrā, Hokejazinas.com

Latvijas izlase Kaufland Cup turnīrā | FOTO: Kaufland Cup

Latvijas hokeja izlase šī gada decembrī atkal piedalīsies starptautiskā turnīrā “Kaufland Cup”, kas norisināsies Slovākijā, tā Hokajziņām apliecināja Latvijas Hokeja federācijas (LHF) ģenerālsekretārs Roberts Pļāvējs.

Latvijas hokejisti “Kaufland Cup” turnīrā piedalījās arī aizvadītajā gadā, kad pirmajā macā ar 5:0 pārspēja Norvēģijas izlasi, bet dienu vēlāk ar 0:3 piekāpās laukuma saimniekiem slovākiem.

Slovākijas Hokeja federācija pērn pagarināja līgumu ar uzņēmumu “Kaufland” līdz 2028. gadam, kas ir viens no lielākajiem federācijas sponsoriem. Vienošanās paredz ne tikai finansiālu atbalstu federācijai, bet, visticamāk, arī ikgadēju turnīra rīkošanu decembrī, kas pēdējos gados tiek saukts par “Kaufland Cup”.

“Par vairākiem turnīriem jau bija skaidrība pirms pasaules čempionātā, bet vienīgais neatbildētais jautājums ir par nacionālās izlases plānu novembra pauzē. Parakstītais līgums starp četrām valstīm Latvija, Dānija, Norvēģija un Francija ir beidzies. Sakarā ar izlašu dalību olimpiskajā kvalifikācijā vēl nav pieņemts lēmums, kā izmantot novembra pauzi.

Decembrī Latvijas izlase piedalīsies “Kaufland Cup” turnīrā Slovākijā, kur spēlēsim ar slovāiem un vēl vienu komandu. Ja mājiniekiem izdosies atrisināt tehniskas lietas, tad turnīrā varētu piedalīties arī ceturtā komanda, taču domāju, ka, visticamāk, spēlēs trīs izlases.

Ir zināmi arī pretinieki pārbaudes spēlēs pirms nākamā gada pasaules čempionāta, bet vēl atliek saskaņot pēdējās nianses un datumus. Sarunas ir bijušas arī par tālāku nākotni izlases sakarā, bet vēl pāragri par to oficiāli runāt,” piebilda Pļāvējs.

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)